Jak się masz?


Ale tak na serio, nie na odczepne. 

Bo my, co się nie rozejrzymy - to słyszymy: średnio... 

I nie wiem jak ty to widzisz,  ale mamy poczucie, że ostatnie lata pełne są niepewności, zmian, utraty poczucia kontroli i świadomości zagrożenia w różnej formie.

To zagrożenie to może widmo obniżenia jakości życia, wojna tuż obok, choroba, wzrost cen i słaba sytuacja ekonomiczna, czy ogólna niepewność co do jutra.

I w tym wszystkim, czy chcesz czy nie, bardziej lub mniej doświadczasz pewnie jakiegoś napięcia. 

I to nic dziwnego. Nie jesteś w tym sam/a. 

Jako ludzie lubimy pewność i przewidywalność. Lubimy czuć kontrolę i wiedzieć jak będzie. A gdy tak nie jest to zaczynamy się bać. 

Wtedy kluczowa jest odpowiedź na pytanie co Ty potrafisz zrobić z tym lękiem czy stresem?

Czy potrafisz się wyciszyć i działać pomimo niego?

Czy raczej się nakręcasz i trudno Ci o spokój?

Czy napięcie trwa jakiś czas a potem znika czy raczej zaczyna trwać dłużej i coraz bardziej męczyć? Gorzej śpisz, zajadasz emocje, uciekasz w alkohol lub telefon. 

A może próbujesz jakoś sobie radzić: nie myśleć, nie czuć go, tłumaczyć sobie racjonalnie a to nie działa?

Jeśli potrzebujesz zrzucić z siebie napięcie i nauczyć się lepiej radzić ze stresem i lękiem mamy dla Ciebie propozycję:


4 sposoby
na to, by lepiej radzić sobie ze
stresem i lękiem.


Środa,
23. listopada,
godz. 21:00.

Czego konkretnie się dowiesz?

- skąd się bierze lęk i stres, jak wpływa na nasze myślenie i postrzeganie rzeczywistości. Zrozumiesz czemu możesz czuć więcej poddenerwowania, zmęczenia czy braku sił,

- pokażemy Ci co wzmaga odczuwanie lęku i stresu i jak często sami nieświadomie go potęgujemy - chcąc sobie pomóc robimy zupełnie odwrotną rzecz,

- poznasz też 4 skuteczne sposoby na to by lepiej sobie z nimi radzić i być bardziej odpornym psychicznie. By mieć większy spokój i siłę na wszystko na co potrzebujesz.

Skąd wiemy to wszystko?

Na co dzień pracujemy z osobami, które mierzą się z lękiem i stresem. Pomagamy odzyskać równowagę i spokój sprawdzonymi naukowo metodami, m.in. z podejścia poznawczo-behawioralnego. I wiemy, że ten problem jest teraz powszechny. Wiemy też, że są sposoby aby sobie pomóc, w zaciszu domu, mając tę wiedzę, którą tu przekażemy. 

Skorzystaj z naszej wiedzy i praktyki i ciesz się większym spokojem w swoim życiu. 

Robimy ten webinar bo wiemy, że stres i lęk mają ogromny wpływ na nasze postrzeganie rzeczywistości, samych siebie czy relacje. Zobacz, że częściej kłócimy się z innymi gdy akurat mamy trudny czas - czyli chodzimy czymś spięci.

  • A gdyby tak radzić sobie ze stresem skuteczniej?
  • Nie wyładowywać go na najbliższych? 
  • I nie zadręczać nim siebie przez niepotrzebne zamartwianie?

Wiemy, że udział w tym webinarze, może być takim pierwszym krokiem ku tej zmianie. I wiemy, że naprawdę warto to dla samego siebie zrobić.Chcesz wiedzieć co inni mówią o naszych webinarach? 

Co warto wiedzieć przed webinarem?


Po zapisaniu się koniecznie potwierdź swój e-mail. Tylko wtedy dostaniesz link do webinaru i przypomnienia o nim. 

Sam webinar będzie trwał w okolicach godziny i warto uczestniczyć w nim na żywo, ponieważ w trakcie odpowiadamy na pytania w komentarzach. 

Co jeśli nie możesz być na żywo? 

Zapisanym osobom wyślemy link do nagrania, które będzie aktywne przez kilka kolejnych dni, więc nie jest to problem. 

.