Znasz to?

  • 7.30 rano. Już macie wychodzić do pracy i przedszkola, gdy Twój trzyletni syn oświadcza, że on żadnej kurtki nie założy. I nie. Bo nie. 
  • Twoja czternastoletnia córka pyta Cię mówi, że chce iść w weekend na imprezę do nowo poznanych znajomych. Na Twoje wątpliwości, czy to na pewno dobry pomysł trzaska drzwiami i zamyka się w pokoju. 
  • Niedzielny wieczór. Twoja ośmioletnia córka z lękiem w oczach mówi, że ona nie chce jutro iść do szkoły, bo jej nie lubi i źle się tam czuje. 

Co się wtedy w Tobie rodzi?

Złość? Smutek? Poczucie bezradności? Też tak kiedyś miałem. Trafiało mnie, jak mieliśmy wyjść z domu i przychodziło do ubrania kurteczki. Dziwiłem się jak wielką dramę można zrobić o małe rzeczy. I dużo wewnętrznie mnie kosztowało, by nie wybuchnąć. 

A potem zrozumiałem, co za tym wszystkim stoi, co ja mogę zrobić, by mieć w sobie spokój i dzielić się nim z dzieckiem zamiast przejmować jego nerwy. 

Potem przydało mi się to jeszcze w innych momentach - gdy trzeba było towarzyszyć dzieciom w trudnych sytuacjach i cierpieniu. Wiedziałem co wtedy zrobić, by być dla nich wsparciem, a nie dodatkowym ciężarem. 

I chcę się tym wszystkom z Tobą podzielić na webinarze. 

Wpadniesz?

Czego konkretnie się dowiesz?

- pomogę CI zrozumieć co stoi za emocjami dzieci i czego w takich sytuacjach potrzebują,  

- powiem CI jakich reakcji warto unikać - bo na dłuższą metę tylko pogłębią problem, 

- pokażę Ci konkretne sposoby w jakie możesz zareagować by opanować sytuację tu i teraz, ale również - by rzadziej powtarzała się w przyszłości. 

- poznasz sposoby panowania nad swoimi emocjami - by w trudnych sytuacjach nie wybuchać, a potem nie mieć z tego powodu poczucia winy. 

Chcesz wiedzieć co inni mówią o naszych webinarach? 

Co warto wiedzieć przed webinarem?


Po zapisaniu się koniecznie potwierdź swój e-mail. Tylko wtedy dostaniesz link do webinaru i przypomnienia o nim. 

Sam webinar będzie trwał w okolicach godziny i warto uczestniczyć w nim na żywo, ponieważ w trakcie odpowiadamy na pytania w komentarzach. 

Co jeśli nie możesz być na żywo? 

Zapisanym osobom wyślemy link do nagrania, które będzie aktywne przez kilka kolejnych dni, więc nie jest to problem. 

.